Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny k nákupu investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Podlahy pro různé druhy prostorů

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Zajímá Vás cena betonu? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my stanovíme cenovou nabídku do 24 hodin.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně - snadný způsob ke zvýšení krásy domova

Vestavěné skříně - snadný způsob ke zvýšení krásy domova

21.01.14

Vestavěné skříně lze pochválit svůj domov a může zvýšit jeho celkový vzhled. Zakázková vybavená nábytek je k dispozici pro celý domov počínaje ložnice do kuchyně. Jsou to nejen úspora místa, ale také přidává eleganci vašeho interiéru. Zakázkové nejsou obvykle skladem, ale oni jsou speciálně na zakázku pro majitele domů, založených na jejich potřeby a požadavky. Zakázková výroba nábytku je více nebo jako krejčí měření na košili či apartmá. Přesné měření se užívá před šatní skříň nebo nábytek je vyroben. Vestavěné skříně slouží nejen pro ukládání přebytečného oblečení, ale i obuvi a dalších doplňků.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

04.12.13

Pokud chcete, aby co nejvíce z vašich drahých bytů či domů, ale také k dosažení co nejlepší kompromis mezi užitečným, krásné a moderní, budování vestavěné skříně na míru je ideálním řešením.Při zařizování interiéru nezapomínejte i na praktické hledisko, nedostatek úložného prostoru řeší. Díky osobnímu přístupu společnosti INDECO, bude Váš interiér přesně podle Vašich snů. V minulosti byly kvalitní vestavěné skříně reprezentován jako luxus, ale dnes se stávají standardem v každém interiéru.

Vestavěné ložnicové tipy

Vestavěné ložnicové tipy

28.09.13

Celoplošný nábytek je nábytek, který je přidán do jedné místnosti, nebo dokonce všechny pokoje ve vašem domě s úmyslem ukládání tolik prostoru, kolik jen bude možné. Jsou namontovány tak nemohou být přesunuty v pozdější fázi, ale jde o malý nedostatek-li v úvahu všechny další výhody zapojeny. Nejen, že s vestavěnými skříněmi ušetříte místo, ale můžete navrhnout svůj pokoj a domov zcela podle vašich představ. Z barev do textury, existuje spousta možností, jak si můžete vybrat a místnost bude vypadat přesně tak, jak by měl. Je-li prostor ve vašem pokoji je zvláštně tvarované, lze nábytek je postavena tak, aby se do ní vejde dokonale a aby kompletní využití prostoru, které by se za normálních okolností šli do odpadu jak konvenční a obchodě koupil nábytek by neměl být navrženy v daném tvaru.