Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny k nákupu investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Podlahy pro různé druhy prostorů

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Zajímá Vás cena betonu? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my stanovíme cenovou nabídku do 24 hodin.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Výběr čalounění nábytku

05.12.12

Při výběru tkaniny čalounění nábytku, designu a barvy, existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti. Kočky jsou jedním, psi jsou další a zbytek vašeho pokoje zařízené, je třetí. Sluneční světlo je ještě čtvrtina, ale pokud si klást správné otázky a dostat správné odpovědi v podobě písemné záruky, pak byste měli být v pořádku. Existují i jiné věci, takže tady je krátká diskuse o každém z nich.

Potahové tkaniny a zvířata

Při použití pojmu "struktury" jsme být docela volné a jsou odkazem na jakékoli formě čalounění krycí, včetně kůže. Každý, kdo vlastní kožená křesla nebo pohovky pochopí problém - ve skutečnosti, bude i ty s pravidelnými látkovými krytin vědět, jak kočky prostě miluju zničit nábytek.

Výběr čalounění nábytku

To neznamená, že by v úmyslu - je to jen, že kožená sedačka je velmi pohodlné škrabadlo, a zároveň můžete dostat pryč s několika háčky na tkané čalouněný látkou, nemáte šanci, že se kůže. Ať už se jedná o skutečnou kůže nebo faux kožené, jakmile byla dána RIP s drápem, bude to dělat nic, ale zhorší. Malý dráp díra bude zvětšovat, dokud si zakryjte ji hodu, nebo si to zpět!

Psi nejsou tak zlé, ale psi a kožené nábytek jsou také antagonisté. Možná je to proto, že vím, že je to z jiného zvířete, ale psi tendenci k útoku zemního kožené sedací soupravy více než těch, které s umělým ekvivalentem. Takže, Tip # 1 je, že pokud máte domácí zvířata, vybrat látku, a jeden, že kočky nemají rádi - v případě, že je taková věc!

Vzor a barevná

Při výběru čalouněného nábytku, které obvykle mají jednu ze dvou možností, pokud jde o potahových látek, jejich průběh a jejich barvu. Buď jste nabídl látku, která přichází s kousky si vyberete, které v pojmenované oblasti budou stejné pro každého kusu, nebo budou moci přizpůsobit výběrem preferované potahových látek z daného rozsahu.

Často můžete vybrat jinou barvu nebo design pro hlavní čalounění nábytku, pro polštáře a pro všechny polštáře i dalších. Nenechte se zlákat vybrat kontrastní barvy, ale ujistěte se, že vaše polštáře a další doplňky odpovídají hlavní potahové látky. Pokud zvolíte červené pohovku, pak polštářů nebo polštáře může být stejný prostý červený, nebo červené a bílé pruhy, ale ne žlutá!

Můžete si vybrat žlutá - je to váš nábytek, ale nečekejte, že někdo souhlasit s vaší volby - pokud! To je, pokud vaše celá místnost je vyzdobena v nesouhlasných odstínech jako úmyslné formě domova. To někdy pracuje, a také, pokud nemáte opravdu starat o přijatých dekorativních postupů, pak si můžete také udělat to, co si přejete.

Obecně však většina lidí jako jejich nábytek a domácí výzdoba, aby směs dobře, nebo naopak v plánované módě. Při výběru tkaniny čalounění nábytku je nejlepší, že se shodují také s dalším nábytkem v místnosti.

Velké vzory v malých místnostech

Jeden tip je, aby se zabránilo velké vzory, ať už abstraktní nebo květinové, pro malé místnosti. Menší pokoje mají tendenci vypadat lépe s hladkým tkaniny, nebo jednoduchý drobného designu. Ohromující vzory mají tendenci převzít, a nejsou vhodné pro malé prostory. Mějte na paměti, že budete muset žít s tím po mnoho let.

Kůže je obecně velmi snadno se čistí, ale nenechte děti poblíž ní se cítil hrotem pera nebo barvy. Je téměř nemožné odstranit některé barviva z kůže, zejména z bílé kůže. Totéž platí pro mastné ruce, takže zatímco vy můžete obvykle uchovávají kůže čistá za normálních okolností, ujistěte se, že děti nemají hrát na něm pera a barvy!

Sluneční světlo a stálost barev

Mnozí návrháři navrhnout váš obývací prostor by měl být zdobené pomocí tři hlavní barvy. Pěst by měla být neutrální odstín, který může být barva vašich stěn a snad vaše podlahy. Pak můžete zavést odpovídající barvy v závěsy a možná vaše koberce, které mohou také obsahovat kontrastní barvy v malých oblastech. Si můžete vyzvednout na to jako kontrastní přízvuk odstínu zahrnout do svých polštářů nebo přízvuk kusů.

Ujistěte se, nicméně, že vaše barvy, zejména světlé odstíny, jsou světlostálé. Získejte, že v písemné formě, pokud musíte, protože pokud vaše okna nechal na silném slunečním světle, může výrazné barvy brzy zmizí. Kromě toho, je to vaše volba, jak si jít o výběru potahových látek - nabízejí spoustu prostoru pro fantazii, a pokud budete mít k obecnému barevný motiv s drobnými kontrastních odstínů, budete pravděpodobně skončíte s pohádkovou obývacím pokoji.