Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny k nákupu investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Podlahy pro různé druhy prostorů

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Zajímá Vás cena betonu? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my stanovíme cenovou nabídku do 24 hodin.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Jak si dovolit nový nábytek

29.11.12

Právě jste si zakoupili nový dům a potřebujete nový nábytek jít s výzdobou a stylem, stejně jako několik funkčních kusů, které nemají. Přesto, jste se podíval kolem sebe a nejsou jisti, zda si můžete dovolit přesně to, co budete potřebovat nebo chtít. Nyní je čas, aby se akční plán. Při nákupu nábytku existuje několik způsobů, jak můžete zaplatit za to:

Financování:
Pro mnoho lidí financování je způsob, jak jít. Ve většině případů nemusíte dát žádné peníze dolů, což je velké plus. Financování se skládá z vás dělat měsíční platby, dokud váš nábytek vyplatí. Klíčem k tomuto plánu je, že se můžete dostat své nábytek dopředu, a měsíční platby jsou snadnější než pád paušální částku peněz, a to zejména proto, že jste právě utratili spoustu peněz nákupem svůj nový domov. To je také dobrý způsob, jak vybudovat úvěru. Nevýhodou je, že musíte být schválen pro financování a někdy úrokové sazby na financování nábytku může být vysoká. Financování je skvělý způsob, jak dovolit nábytek tím velká suma menší a cenově dostupnější pro vás.

Jak si dovolit nový nábytek

Layaway:
Layaway je další skvělý způsob, jak dovolit nový nábytek. Pokud obchod s nábytkem nabízí ladící plán, mít čas se podívat na jejich plán. Většina plánů požádat o procentní předem. To by mohlo být kdekoli mezi 10% až dokonce 50%. Po dát jim své zálohu pak uděláš měsíční platby, dokud váš účet je rezervace zaplacena v plné výši. Nevýhodou je, že nemůžete přinést nábytku domů, dokud nedokončíte platit na něj. Další nevýhodou je, pokud nechcete dokončit své platby můžete ztratit svůj počáteční vklad. To nefunguje, pokud budete potřebovat nábytek hned. Pokud jste ochotni počkat i když, je to skvělý rozpočtu plán, který by nemělo bolet vaší kreditní a rozbít vaši hlavní nákup do menších jednodušších částek.

Uložit:
Pokud se vám nelíbí představa uzavření smlouvy přes ladící nebo financování vašeho nábytku pak další možností je uložit až na vlastní pěst. To však nějakou dobu trvat, ale nakonec si plně vlastní nábytek, a nepodělal kreditní hranici. Dobrým způsobem, jak to udělat, je otevřít si účet v bance speciálně za účelem spoření pro váš nábytek. Pak rozhodne o tom, jak moc chcete ušetřit z každé výplatní pásku koupit si nový nábytek. Například, každý týden jste se rozhodli dát 50 dolarů do svého nového účtu pro váš nábytek. Make plán a držet se ho. To vám pomůže dovolit nábytek ve své cenové kategorii. Na konci to bude stát za to čekání a výsledky vás nákup vlastního nového nábytku bude skvělý pocit. Největší pád to má čekat na váš nábytek.

Pokud si skutečně může dovolit, vyhnout se kreditní karty či malých úvěry od banky. Úrokové sazby jsou obvykle vysoko na nich. A proč platit více, než je nutné na dobrém nábytku?

Moje poslední rada pro vás je naplánovat si, co si můžete dovolit, rozhodnout o nejvhodnější způsob platby pro vás a držet se svých zbraní. Jakmile se rozhodnete, co můžete rozpočet není houpat z toho. Nákup nábytku by neměla posílat do útulku. Tak si vyberte plán, který pracuje pro vás a váš rozpočet.