Partneři

Reklama - odkazy

Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny k nákupu investičního zlata.


Vyplatí se stěhovat do Prahy?

Přemýšlíte o tom, zda se vyplatí stěhovat do Prahy?


Podlahy pro různé druhy prostorů

Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Zajímá Vás cena betonu? Zašlete nám nezávaznou poptávku a my stanovíme cenovou nabídku do 24 hodin.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Naše profesionální stěhovací služba je vhodná pro domácnosti i firmy.

Nábytek

Vlastní vestavěná kuchyňská linka

07.10.13

Byl jste nakupování pro kuchyně truhlářství a byl nespokojený s výběrem halovým prodejnám a prodejců dovozních skříně? No možná byste se měli opravdu se blíže podívat na zakázkové postavené s ohledem na kuchyňské linky jako volba pro váš projekt kuchyně Praha předělat. Zde se bude diskutovat o některé z výhod a nevýhod obou zásob a Zakázkové truhlářství.

Ložnice - 3 cesty k dobré koupi

Ložnice - 3 cesty k dobré koupi

06.12.12

Skříně Ložnice nábytek jsou důležitým prvkem každé ložnice, vyberte si správně a budete moci vychutnat po celý život snadné použití a estetické potěšení z vaši skříně na míru, ale zvolte nesprávně a budete ošizený pro sadu vestavěné skříně, které nejsou otevřeny správně, nemají dostatek prostoru a v podstatě jen zabírají místo ve vašem domě.

Výběr čalounění nábytku

Výběr čalounění nábytku

05.12.12

Při výběru tkaniny čalounění nábytku, designu a barvy, existuje několik věcí, které byste měli mít na paměti. Kočky jsou jedním, psi jsou další a zbytek vašeho pokoje zařízené, je třetí. Sluneční světlo je ještě čtvrtina, ale pokud si klást správné otázky a dostat správné odpovědi v podobě písemné záruky, pak byste měli být v pořádku. Existují i jiné věci, takže tady je krátká diskuse o každém z nich.

Jak si dovolit nový nábytek

Jak si dovolit nový nábytek

29.11.12

Právě jste si zakoupili nový dům a potřebujete nový nábytek jít s výzdobou a stylem, stejně jako několik funkčních kusů, které nemají. Přesto, jste se podíval kolem sebe a nejsou jisti, zda si můžete dovolit přesně to, co budete potřebovat nebo chtít. Nyní je čas, aby se akční plán. Při nákupu nábytku existuje několik způsobů, jak můžete zaplatit za to.